Peluza Nord Iasi
Peluza Nord Iasi
Peluza Nord Iasi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Peluza Nord Iasi

Peluza Nord Iasi
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Poze / Filmuleţe / Articole din ţara

In jos 
+5
Mico
Dani
Bobo
eutusirestulumii
Admin
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 14
Data de inscriere : 24/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeMier Mar 03, 2010 7:31 pm

Poze / Filmuleţe din ţara
Sus In jos
https://peluzanordiasi.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeMier Mar 10, 2010 1:18 pm

Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeMier Mar 10, 2010 5:49 pm

o sa mai fie vreodata atmosfera asta la iasi?







Nu stiu cati dintre voi ati avut ocazia sa faceti deplasarile astea la Bacau, dar eu unul imi amintesc cu placere de vremurile astea, cand mergeam cu taica-miu la stadion, prin deplasari. Ma trec toti fiorii cand ma gandesc ca mergeam cu 5-6 masini personale intr-o deplasare la Bacau, Moinesti, Braila si altele, cand mancam pe capota masinii un sandwici si eram primii ajunsi in sectoarele rezervate noua si numaram autocarele cu restu' care veneau.. Incredibile momentele alea! Nu stiu de ce, dar cand eram mai pitic parca altfel era.. nu dormeam toata saptamana cand ma gandeam ca vineri-sambata plec in deplasare cu tata. acuma spiritul asta a murit, nu mai e la fel.. nu stiu daca vom mai prinde vremurile alea vreodata.
Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Incidente in tara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeDum Apr 11, 2010 8:43 am

Timisorenii la Finala Cupei Romaniei, la basket.





Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeVin Apr 16, 2010 3:18 pm

iaca, daca noi nu l-am cantat, il canta ei..
Sus In jos
Bobo

Bobo


Mesaje : 56
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeMar Apr 27, 2010 3:23 pm



Rolling Eyes
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeVin Apr 30, 2010 10:15 pm

Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Mai 01, 2010 5:25 am

astia de la cdi imi plac.. se imbraca cel mai bine dintre brigazile din bucuresti..
Sus In jos
Mico

Mico


Mesaje : 40
Data de inscriere : 03/03/2010
Varsta : 35
Localizare : Dacia

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Mai 01, 2010 7:14 am

asta conteaza? cum te imbraci?Smile)
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Mai 01, 2010 7:35 am

pai cum we? vrei sa vii dezbracat ? ? ?? Very Happy
Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Mai 01, 2010 6:33 pm

eu zic ca da, conteaza si asta..
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 8:01 pm

intre dinamovisti la meciu din seara asta cu timisoara, au fugarit pe cineva din peluza...

am recunoscut pe unu de la supreme intre aia care i-au dat afara pe grupuletul alalalt

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/galerie-foto-suporterii-dinamovisti-de-la-peluza-catalin-hildan-s-au-luat-la-bataie-intre-ei-188934.html
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 8:04 pm

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/live-text-dinamo-timisoara-1-2-niculae-inscrie-6093703/galerie-19#picture


UPDATE 20:59 Două grupuri de suporteri dinamovişti de la Peluza Cătălin Hâldan s-au luat la bătaie între ele în minutul 5 al partidei cu FC Timişoara.

Câţiva dintre fani au fost loviţi cu pumnii şi picioarele, iar apoi au părăsit peluza.

În continuare, cei aproximativ 1.000 de fani prezenţi la PCH sunt dispersaţi în toată peluza, doar grupul care a iniţiat incidentul rămânând compact în zona gurii de acces
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeJoi Mai 06, 2010 8:12 pm

sa trecem la lucruri mai serioase Very Happy


Schimbul de generatii

http://dinamomania.net/articol.php?aid=18899
Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeVin Mai 07, 2010 4:15 am

in pch e foame de bani
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeDum Mai 09, 2010 5:59 pm

ACUMA astea din PCH se bat in COMUNICATE pe ROMANIAN ULTRAS Smile).
Un comunicat e semnat de :
-Mad Men, Dogs of War, Energizatii, Supreme, Supras, Ultra’ Salajan, Tifos, Mihnea Ionescu si nu numai.
-iar celalalt : Panzer, NG, Front, Brigate, Serpii, DNL, si nu numai
http://ultras.sportlocal.ro/comunicat-din-pch-adevarul.html
http://ultras.sportlocal.ro/adevarul-frustrant-despre-baietii-buni.html
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeDum Mai 09, 2010 6:06 pm

eu dreptate cred ca ii dau lui Elias.
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeLun Mai 10, 2010 6:38 pm

Dani a scris:
eu dreptate cred ca ii dau lui Elias.
nu stiu care are dreptate..dar e urat ce se intampla in pch..candva faceau lucruri foarte frumoase in peluza..
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:38 pm

otelu galati

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara 8548j


si sursa de "inspiratie"
Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Kareografi
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Mai 29, 2010 12:10 pm

Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeVin Iun 04, 2010 9:33 am

Disparitia lui Sandu Neagu a venit ca un trasnet pentru Cristi Sapunaru. Fundasul a izbucnit in lacrimi la auzul vestii ca eroul de la Guadalajara s-a stins si s-a jurat pe loc ca va avea grija de familia sa. De cand a venit la Rapid, in vara lui 2006, "Sapun" a ramas profund impresionat de saracia in care traia Sandu Neagu, care locuia alaturi de sotie si cei doi copii la stadionul Giulesti, si i-a ajutat constant cu diferite sume de bani. Marcat de faptul ca Roberto si Ingrid locuiesc, impreuna cu mama lor, intr-o camaruta aflata sub tribuna a II-a a stadionului (unde a stat si rapidistul pana sa moara), fundasul lui FC Porto a decis sa ia atitudine. Astfel, Sapunaru s-a pus pe treaba si va cumpara familiei lui Sandu Neagu un apartament cu doua camere in Bucuresti. Locuinta va fi trecuta pe numele copiilor, care vor deveni titulari in momentul in care vor implini 18 ani, si nu va putea fi vanduta. "Sapun" i-a promis lui Sandu Neagu ca va avea grija de familia lui si ca-l va ajuta pe Roberto, baiatul gloriei rapidiste acum in varsta de cinci ani, sa ajunga fotbalist. In acest sens, funda-sul este hotarat sa-l ia peste cativa ani pe Roberto la Porto pentru a-l inscrie la una dintre grupele de juniori ale "dra-gonilor"

http://www.cancan.ro/sport/fotbal-intern/sapunaru-face-cadou-un-apartament-familiei-lui-sandu-neagu-107740.html
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeVin Iun 04, 2010 7:00 pm

Sus In jos
eutusirestulumii

eutusirestulumii


Mesaje : 267
Data de inscriere : 08/03/2010
Localizare : Iasi

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Iul 31, 2010 10:08 am



suna frumos..
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Iul 31, 2010 10:21 am

da, chiar suna
Sus In jos
Dani
Admin
Dani


Mesaje : 602
Data de inscriere : 27/02/2010

Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 8:10 am

cel mai frumos cantec de brigada

Sus In jos
Continut sponsorizat





Poze / Filmuleţe / Articole din ţara Empty
MesajSubiect: Re: Poze / Filmuleţe / Articole din ţara   Poze / Filmuleţe / Articole din ţara I_icon_minitime

Sus In jos
 
Poze / Filmuleţe / Articole din ţara
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Peluza Nord Iasi :: ULTRAS (poze, filmuleţe, cântece)-
Mergi direct la: